tba_admin

29 Ağustos 2019

Yorum yapılmamış

Ülkemiz her zaman bilinen yerleri ile karşımıza çıkacak değil ya, biraz da bilinmeyen yerlerini ele alalım istedik. Türkiye’nin gizli kalmış plajları ve koyları keşfedilmek üzere bizi bekliyor.

Dünya’da keşfetmeyi bekleyen bir çok yer var sizde eşsiz güzelliklerden yararlanmak için en uygun uçak bileti ,otel rezervasyonlarını airbilettour.com adresinden çok kolay yapabilirsiniz.

Bu yaz yolunuz buralardan düşer de uğramazsanız çok şeyler kaybedebilirsiniz. Belki karnınız acıktığında gittiniz yerlerde yemek bulamayacaksınız, belki sizi biraz zorlayacak yollar çıkacak karşınıza ama ne olursa olsun kesinlikle görülmeye değer.

Fethiye – Kabak Koyu

Fethiye – Kabak Koyu ile ilgili görsel sonucu

Türkiye’nin gizli kalmış plajları ve koylarının ilk durağı Kabak Koyu. Buraya ulaşmak biraz zorlayıcı olsa da yeşille mavinin sonsuz uyumuna kapılıp mükemmel bir tatil yapacağınız Kabak koyu sizi çağırıyor. Birkaç günlüğüne bütün derdi tasayı unutacağınız dönerken ayrılmayı asla istemeyeceğiniz doğal bir güzellik var burada.

Fethiye’de otel konaklamasını en uygun yapmak için web adresimiz airbilettour.com bakmadan otel rezervasyonlarınızı yaptırmayın çünkü enuygun otel rezervasyonlarınız airbilettour.com adresinde sizi bekliyor.

 

Kemer – Phaselis

Kemer – Phaselis ile ilgili görsel sonucu

Phaselis, turizm şehri Antalya’nın antik kenti. Türkiye’nin gizli kalmış plajları ve koylarına yolunuzu çevirdiğinizde Phaselis antik kentini görecekseniz buranın hemen yanı başındaki Antalya’nın cennet köşesi plajında deniz keyfi yapmadan dönmeyin. Tarih, doğa, deniz hepsi bir arada…

Kemer’de bulununan tatil otellerinde konaklama planlaması yapıyorsan öncelikle airbilettour.com adresini takipte kalın çünkü Kemer’de bulunan tatil köylerinde en uygun fiyatlar airbilettour.com adresinde vait kaybetmeden tatil rotanızı bizimle planlayın.

Bodrum – Cennet Koyu

Bodrum – Cennet Koyu ile ilgili görsel sonucu

Bodrum’un en iyi plajlarını okuduysanız Göktürkbükü plajının ne kadar ünlü olduğunu orada anlatmıştım. Buranın hemen yanı başında da Bodrum’un olmazsa olmaz yerlerinden Cennet Koyu var. Burayı bilen çok fazla kişi yok, zaten bu el değmemiş haliyle daha bir güzel Cennet Koyu. Sadece tekne turlarının uğradığı bu koy, Türkiye’nin gizli kalmış plajları ve koyları arasında.

Adana’dan Bodrum’a en uygun uçak biletlerini airbilettour.com adresinden alabilirsiniz,Adana küçüksaat şubemizden temin edebilirsiniz.

Kastamonu – Gideros Koyu

Kastamonu – Gideros Koyu ile ilgili görsel sonucu

Karadeniz’in en görülesi yerlerinden biri karşımızda, tabi ki Kastamonu. Karadeniz turlarında da nereye gitseniz gözün alabildiğine her tonun olduğu yeşile doyacaksınız diyebiliriz. İşte Kastamonu’da bunlardan sadece biri. Kastamonu’nun Cide ilçesinde kalan Türkiye’nin gizli kalmış plajları ve koylarından olan ve kesinlikle görülmesi gereken bir yer Gideros Koyu. Meşe, çam, şimşir, kayın ağaçlarıyla çevrili doğasında yüzmenin keyfi nasılda güzel olur bir düşünün.

Çeşme – Delikli Koy

Çeşme – Delikli Koy ile ilgili görsel sonucu

Çeşme’de tatil yapmanın bir ayrıcalık olduğundan bahsedecek olsak anlatmakla bitiremeyeceğimiz kesin. Türkiye’nin gizli kalmış plajları ve koylarından Delikli Koyu, Çeşme’ye gidip görmeden dönmemeniz gereken mükemmel bir yeri. İzmir’in en bilinen plajlarındaki keyfi burada bulamayacağınızı düşünürseniz gerçekten çok yanılırsınız. Yolu biraz zorlayıcı olsa da Çeşme’ye giden herkesin mutlaka uğramasını ve herkesten uzak masmavi sularında yüzmenizi öneririz.

Bu eşsiz güzelliklerden faydalanmak için mutlaka airbilettour.com adresinden veya Adana Küçüksaat şubemizde gelerek bilgi alabilir enuygun uçak biletlerinizi ve otel rezervasyonlarınızı veya kültürturlarınızı satın alabılırsınız…