SİNGAPUR – BALİ – KUALA LUMPUR TURU MAHAN HAVAYOLLARI İLE

PROGRAM

Singapur – Bali – Kuala Lumpur Turu Mahan Havayolları İle

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Mahan Havayolları ile IST-IKA-KUL / KUL-IKA-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri

Uçak içi ücretsiz ikramlar

Havalimanı vergisi

Programda belirtilen tüm transferler

Singapur’da 1 gece, Bali’de 3 gece, Kuala Lumpur’da 2 Gece 4* otellerde kahvaltı dahil konaklamalar

Panoramik Kuala Lumpur, Singapur, Bali şehir turları

Türkçe rehberlik hizmetleri

Lokal rehberlik hizmetleri

Tüm vergiler, otoban otopark ücretleri

 1. GÜN :İstanbul - Tahran – Kuala Lumpur
  Istanbul Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminali Tatilbudur.com kontuarı önünde 08:30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının  W5117 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 10:35'de Tahran’a hareket . Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Ardından Mahan Havayollarının W5083 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 22:30’da Kuala Lumpur’a hareket. Geceleme Uçakta.
 2. GÜN :Kuala Lumpur
  Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 10:00’da Kuala Lumpur Havalimanına varış. Alanda bekleyen özel araçlarımız ile Kuala Lumpur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuzda panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Yağmur Ormanları turumuza katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

Extra Tur : Yağmur Ormanları Turu Kişi Başı : 60 USD
Bu gezimizde Kuala Lumpur’un en önemli tropikal ormanlarından birinde zaman geçireceğiz. Gerçek bir tropikal ormanda olmanın hissini yaşayacağınız gezimiz esnasında ayrıca hala daha bu ormanlarda yaşayan geleneksel Malay orman köylülerini ziyaret edeceğiz


 1. GÜN :Kuala Lumpur
  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Batu Mağaraları ve Ateş böceği turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz Yemekli Malay Showlu Kuala Lumpur gece turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Batu Mağaraları ve Ateş Böceği Turu Kişi Başı : 75 USD
Bu gezimizde binlerce yıl öncesinden günümüze gelen kireçtaşı oluşumlarının içerisinde Hindu dinine ait eski tapınakları ve birbirinden renkli batik işleme atölyelerini göreceğiz.

Extra Tur : Yemek ve Dans Showlu Kuala Lumpur Gece Turu Kişi Başı : 60 USD
Bu turumuzda Malay Dans ve Showları eşliğinde akşam yemeğimizi alacak ardından Kuala Lumpur gece marketi, Çin mahallesi gezeceğimiz yerler arasında olacaktır.

 1. GÜN :Kuala Lumpur - Bali
  Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden check out ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzun ardından Otelimize check in ve odalarımıza yerleşme. Yerleşme sonrası Arzu eden misafirlerimiz Extra düzenleyeceğimiz  Tanat Loh & Bedugu turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Tanah Lot ve Bedugu Turu Kişi Başı : 95 USD
Bali’nin en ünlü tapınaklarından biri olan Bedugul Tapınağı, bitki cenneti olarak bilinen Candi Kuning şehri yakınlarında bulunmaktadır. Gölüm ortasında bulunan ve esas adı Ulun Danu Beratan olan bu tapınak; Bali adasının en birinci sembollerindendir. Bu bölgede alınacak öğle yemeğinin ardından, Bali’nin diğer önemli yapılarından Tanah Lot Tapınağına doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek olan yolumuzun ardından Tanah Lot’a varıyoruz. 16. Yüzyılda Nirartha isimli rahibin tapınak yapılmasını talep etmesiyle oluşturulan bu önemli kayalıkta gün batımı manzarasını izledikten sonra; otelimize geri dönüyoruz.


 1. GÜN :Bali
  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlecek olan Öğle yemekli Ubud ve Kintamani turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Öğle Yemekli Ubud ve Kintamani Turu Kişi Başı : 95 USD
Gezimize kahvaltıdan sonra Altın ve Gümüş eserlerinin merkezi olan Celuk ile başlıyoruz. Ardından Ahşap oymacılığının merkezi ve Bali resimlerinin merkezi Ubud’a geçiyoruz. Ubud sonrası sonrası gezimiz Kintamani ile devam edecektir. Öğle yemeğimizin ardından gerçekleştireceğimiz bu turumuzun en önemli özelliği dağın muhteşem manzarası ile arka planda dumanlı Agung volkanı ve Batur gölüdür. Tur sonrası otelimize dönüş.

 

 1. GÜNBali
  Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlecek olan Rafting ve Fil safarisi turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Extra Tur : Öğle Yemekli Rafting ve Fil Safarisi Turu Kişi Başı : 110 USD
Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08:00 lobiden hareketle önce adanın kuzeyindeki Ubud bölgesinde bulunan rafting noktasına gidiyoruz. Ön bilgilendirmeden sonra rafting parkurumuzda eğlencenin tadını çıkarıyoruz. (Herkesin kolaylıklar katılımcı olabileceği seviyededir) Rafting sonrası açık büfe öğle yemeğimizi yine burada alıyoruz. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkına devam ederek; burada yaklaşık 30 dakika sürecek olan fil gezintisini gerçekleştiriyoruz.

 1. GÜN :Bali – Singapur

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması havalimanına hareket. Yaklaşık 3 saat sürecek uçuşumuzun ardından Singapur’a varış. Varışımıza istinaden yapacağımız panoramik şehir turumuzda Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme Binaları, Singapurun simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gece Safarisi turumuza'ne katılabilirler. Geceleme otelimizde..

Extra Tur : Gece Safarisi Turu Kişi Başı : 40 USD
Bu gezimizde dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını trenle gezecek ve sponsor firmaların bakımlarını üstlendikleri alsan, kaplan, fil, ve daha pek çok vahşi hayvanı, suni olarak yaratılmış doğal ortamlarında göreceğiz. Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçecek, gezinin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek Leopar Yolu denen yürüyüş parkurunu gezecek, burada leopara, dev yarasa gibi canlıları çok yakından göreceğiz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor.

 1. GÜN :Singapur – Kuala Lumpur - Tahran
  Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Sentosa Adası turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından Kuala Lumpur havalimanına hareket. Yaklaşık 5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5082 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile saat 23:15’de Tahran’a hareket Geceleme uçakta...

Extra Tur : Sentosa Adası turu Kişi Başı : 90 USD
Sentosa Singapur'luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Kısa bir yürüyüş ile Asya kıtasının en büyük Akvaryumu olan See Aquarium’a geçiyoruz.


9.GÜN : Tahran- İstanbul

Gece yerel saat ile 03:45’de Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Saat 06:50’de Mahan  Havayollarının W5112 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 08:35'de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Tatilbudur.com organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz. KONAKLAMA OTELİ 4* Oteller

4* Oteller

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
13.07.2019-20.07.2019Oda Kahvaltı - 1.299,00 EUR 1.799,00 EUR 1.299,00 EUR
REZERVASYON YAP

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Mahan Havayolları ile IST-IKA-KUL / KUL-IKA-IST
 • parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Havalimanı vergisi
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Singapur’da 1 gece, Bali’de 3 gece, Kuala Lumpur’da 2
 • Gece 4 otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
 • Panoramik Kuala Lumpur, Singapur, Bali şehir turları
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Tüm vergiler, otoban otopark ücretleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

Seyahat sağlık sigortası

Kişisel harcamalar

Genel Şartlar

  • mso-fareast-font-family:Calibri;mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
 • mso-ansi-language:TR;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">Full
  • Paket : 625 USD  yerine 550 USDmso-fareast-font-family:Calibri;mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
 • mso-ansi-language:TR;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">
 • mso-fareast-font-family:Calibri;mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
 • mso-ansi-language:TR;mso-fareast-language:EN-US;mso-bidi-language:AR-SA">Yağmur
 • Ormanları Turu : 60 USD + Batu Mağaraları ve Ateş Böceği Turu : 75 USD + Yemek
 • ve Dans Showlu Kuala Lumpur Gece Turu : 60 USD + Tanah Lot ve Bedugu Turu : 95
 • USD + Öğle Yemekli Ubud ve Kintamani Turu : 95 USD+ Öğle Yemekli Rafting ve Fil
 • Safarisi Turu : 110 USD + Gece Safarisi Turu : 40 USD + Sentosa Adası turu : 90
 • USD

                                                                      TUR TARİHİ     16/10/2019   7GECE  8GÜN

1.299 EUR

0322 351 03 61

0544 351 03 61

Kampanyalı fiyattan yararlanmak için bilgilerinizi girin, sizi hemen arayalım!!!