MEKSİKA TAXCO ACAPULCO THY İLE
8 Gece 9 Gün

PROGRAM

08.09.2019 TARİHLİ TUR PROGRAMI

1. Gün
İstanbul - San Francisco (MACERA BAŞLIYOR)
Yolculuğumuza İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşarak başlıyor ve Türk Hava Yolları'nın TK79 uçuşu ile saat 13:05'te San Francisco'ya hareket ediyoruz. Yerel Saat 16.35'te varışımız ile birlikte havalimanında karşılanıyor ve otelimize yerleşiyoruz. 47 tepe üzerine kurulu olan San Francisco, Amerika'nın nüfus yoğunluğu bakımından en yoğun ikinci şehri olma özelliğine sahiptir. 3 tarafı denizle çevrili olan San Francisco'nun batısında muhteşem sahillere ev sahipliği yapan Pasifik Okyanusu bulunuyor. Filmlerde sıkça gördüğümüz, Silikon Vadisi'ne ev sahipliği yapan, teknoloji ve sanat merkezi olan San Francisco, içinizi ısıtacak ve sanki uzun yıllardır burada yaşıyormuş hissini sağlayacaktır. Her yıl milyonlarca kişinin San Francisco'ya akın etmesine yol açan dünyaca ünlü Alcatraz Hapishanesi, Golden Gate Köprüsü, Victoria tarzı evleri ile çok ünlü bir destinasyon olan San Francisco'da, liman ve şehir merkezinde birbirinden güzel anlar yaşama şansına sahip oluyoruz. Geceleme otelimizde.
2. Gün
San Francisco
Sabah arzu eden misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği şehir turumuza katılabilirler. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Köprüsü, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi göreceğimiz yerler arasında yer alıyorlar. Şehir turumuz sonrasında alışveriş veya güzel sahil yürüyüşü yapmak isteyen misafirlerimiz için serbest zamanımız olacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin öğleden sonra düzenleyeceği Sausalito ve Tekne ile Alcatraz turuna katılabilirler. Bu turumuzda Golden Gate köprüsünün üzerinden geçerek San Francisco'ya yaklaşık 30 dakika mesafede bulunan çok şirin bir kasaba olan Sausalito'ya gidiyor ve kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri görüyoruz. Ardından tekne ile San Fracisco'ya geri dönüyor ve bir zamanlar dünyanın kaçılması imkânsız tek hapishanesi olarak bilinen Alcatraz'ı fotoğraflama şansına sahip oluyoruz. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık oluyor ve tur sonrasında San Francisco sokaklarında filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) vasıtası ile Union Meydanı ve Çin Mahallesi arasında gezme şansına sahip oluyoruz. Çin Mahallesi'nde yürürken öbür ucu olan Union Meydanı'nda turumuzun sonuna geliyor ve otele transfer ediliyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün
San Francisco- Las Vegas
San Francisco'da tüm gün serbest zaman ayırıyor ve akşam 18:00'de buluşarak havalimanına transfer ediliyoruz. Yerel havayolları ile günahlar şehri olarak adlandırılan, ışık ve eğlencenin başkenti olan Las Vegas'a 20:15 uçağı ile uçuyoruz ve Las Vegas'ın renkli gecelerini keşfe doğru yola çıkıyoruz. Las Vegas'a varışımızın ardından havalimanında karşılanarak otelimize transfer ediliyor ve serbest zaman ayırıyoruz. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Las Vegas
Sabah Las Vegas'ta serbest zaman ayiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecegi Grand Canyon turuna katilabilirler. Arizona ve Utah Eyaletleri arasindaki siniri belirleyen “Grand Canyon”: Dünya üzerinde görülmesi gereken 50 yer listesi içinde, birinci sirayi almistir. Her yil, yaklasik 5 milyon kisi, burayi ziyaret etmektedir. Gerçekten, tam bir doga harikasidir ve benzerinin “Mars” gezegeninde bulundugu söylenmektedir. Ayrica: yakin zamanda sinemalarda gösterilen “127 Saat” filminde, kayalarin arasinda sikisarak büyük sikintilar yasayan dagcinin bulundugu yer, Grand Canyon bölgesidir. Hoover Dam'da verecegimiz fotograf molasi ile birbirinden güzel enstantaneler yakalama sansina sahip oluyoruz. Turumuz esnasinda Grand Canyon'un üç önemli gözlem noktasini görme imkânina sahip oluyoruz. Kartal Noktasi,Guana Point ve Hualapai Ranch ile birlikte hediyelik esya magazalarinin keyfini çikariyoruz. Bu muhtesem doga harikasi kanyon: son 6 milyar yildir, Colorado nehri tarafindan oyularak olusturulmustur. Kanyon içindeki fosiller, kalintilar ve izler sayesinde, Kuzey Amerika bölgesinin jeolojik tarihinin yaklasik 2 milyar yillik bölümü aydinlatilmaktadir. Geceleme otelimizde.
5. Gün
Las Vegas
Bugün Las Vegas'ı kendi gözümüz ile keşfetmek için serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Red Canyon & Premium Outlet turuna katılabilirler. İlk önce Grand Canyon'u andıran, her yıl bir milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan, oluşumu 250 milyon yıl öncesine dayanan Red Rock Kanyonu'nu panoramik olarak geziyoruz. Burada dolaşmak ve fotoğraf çekmek için serbest zaman ayırıyoruz. Kanyondan ayrıldıktan sonra %70-80'e varan indirimlerle dünyanın en ünlü markalarını satın alma şansına sahip olacağımız outlete gidiyoruz. Bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Tur sonrası baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarı'nı ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyor ve otelimize geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz serbest zamanlarında Las Vegas Strip'te yürüyüş ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkânına sahip olabilirler. Geceleme otelimizde.
6. Gün
Las Vegas – Los Angeles
Sabah erken saatlerde Los Angeles'a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği melekler şehrini keşfetme akabinde Santa Monica'ya yolculuğa çıkacağımız ; Los Angeles & Santa Monica turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk durağımız filmlerden anımsayacağımız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak Tiyatrosu (yeni ismi ile Dolby Theatre), ünlü filmlerin gala gecelerinin düzenlendiği Çin Tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan dev harfler ile yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansına sahip oluyoruz. Daha sonra ünlü Sunset Strip yolu üzerinden Beverly Hills’e geçiyoruz. Burada Los Angeles’ın zenginlerinin evlerinin arasından geçip Beverly Hills’in meşhur sembolnü görüyoruz. Sonrasında ise Pretty Woman filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yaparak, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikâmet adresi olan Beverly Willshire Otel’ini görüyoruz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehir merkezi olarak bilinen downtown’a gidiyor ve burada Olvera Caddesi, Los Angeles şehrinin silüetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezleri görüyoruz. Turumuz Pacific sahilinin en cazip noktalarından biri olan Santa Monica'ya doğru devam ediyor. Sokak sanatçılarının gösterileri ile dolu ışıl ışıl Santa Monica'da şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğumuzu atma ve akşam yemeğimizi bu güzel yerde bulunan restoranlarda alma fırsatına sahip oluyoruz. Geceleme otelimizde.
7. Gün
Los Angeles
Sabah Melekler Şehri Los Angeles’ta serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği San Diego ya da Universal Stüdyoları turuna katılabilirler. Yıllardır Amerika’nın en güzel şehri seçilen San Diego’da ilk durağımız La Jolla oluyor. Fok Plajı ve sahilleri ile ünlü La Jolla’da doğanın ve lüks evlerin uyumunu görecek, bol bol fotoğraf çekme şansına sahip oluyoruz. La Jolla’dan ayrılıyor ve 2.durağımız olan Eski Şehir’i geziyoruz. California’nın doğum yeri olan Eski Şehir’de kendimizi adeta Meksika’da hissedeceğimiz bir atmosfer bizleri karşılıyor. Eski Şehir sonrasında Sea Port Village, Midway Uçak Gemisi, 2.Dünya Savaşı’nın simgesel görseli olan Unconditional Surrender Statue Heykeli, Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerika’nın en büyük ahşap binası olan ve “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildiği tarihi Hotel del Coronado’nun da bulunduğu Coronado Adası ziyaret edeceğimiz yerler arasında yer alıyorlar. Bu turu tercih etmeyen ruhu hala çocuk olan misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Stüdyoları turuna gidip benzersiz bir Hollywood deneyimi yaşayabilirler. Dünyanın en teknolojik parklarından birisi olan ve aynı zamanda Hollywood filmlerinin çekildiği Universal Stüdyoları’nda yapacagimiz turumuz sonrasinda otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
8. Gün
Los Angeles – İstanbul
Sabah Los Angeles’ta serbest zaman ayırıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sahil Kentleri turuna katılabilirler. Bu programda Amerika'nın en yoğun ikinci limanı olan Long Beach'de, ünlü Queen Mary gemisini, Formula 1 yarışlarının yapıldığı pisti göreceğiz (Grand Prix of Long Beach). Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Newport Beach, Seal Beach, Huntington Beach, Laguna Beach görülecek diğer yerler arasındadır. Akşama doğru Los Angeles Havalimanı’na transfer ediliyor ve Türk Hava Yolları’nın TK 10 uçuşu ile saat 18:30'da İstanbul’a hareket ederek geceyi uçakta geçiriyoruz.
9. Gün
İstanbul
İstanbul’a varışımız ile birlikte yolculuğumuzun sonuna geliyoruz.

FİYATLAR

Seçenek Tur Tarihi 2 Kişilik
Odada
Kişi Başı
Tek Kişi 0 - 0 Yaş 1 - 0 Yaş
San Francisco Las Vegas Los Angeles 20.08.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 4.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles
THY
25.08.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 4.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles
SON 3 KİŞİ!
26.08.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 4.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 01.09.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 08.09.2019 5.900 ₺ 8.900 ₺ 4.000 ₺ 5.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 09.09.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 16.09.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 03.10.2019 6.900 ₺ 8.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 12.10.2019 6.900 ₺ 8.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 19.10.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 03.11.2019 6.900 ₺ 8.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 15.11.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 23.11.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 21.12.2019 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 29.12.2019 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 19.01.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 20.01.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 25.01.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 26.01.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 15.02.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 22.02.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 14.03.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 21.03.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 28.03.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 04.04.2020 6.900 ₺ 8.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 05.04.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 11.04.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 18.04.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 24.04.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 25.04.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 01.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 16.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 17.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 19.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 20.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 21.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 22.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 23.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 23.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 24.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 24.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles
THY
25.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 4.700 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 25.05.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 16.06.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 23.06.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 24.06.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 27.06.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 14.07.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 15.07.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 29.07.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 30.07.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 31.07.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 01.08.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 13.08.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 15.08.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 21.08.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 23.08.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 01.09.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 02.09.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 08.09.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 15.09.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 22.09.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 15.10.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 22.10.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 15.11.2020 6.900 ₺ 9.900 ₺ 3.000 ₺ 6.880 ₺
San Francisco Las Vegas Los Angeles 28.12.2020 7.900 ₺ 10.900 ₺ 4.000 ₺ 7.880 
REZERVASYON YAP

- Fiyatlar; Havayollarının 02.01.18 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

- Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Tura Turizm ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.

- Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

- Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden Tura Turizm sorumlu değildir.

- Tura Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

- Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

- Tura Turizm, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu, yerel havayollarını ve uçuş saatlerini değiştirebilir.

- Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

- Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

- Otellerde check - in saati 14.00 ve check-out saati 11.00 - 12.00 arasıdır.

- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Tura Turizm ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Tura Turizm herhangi bir sorumluluk taşımaz.

- Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

- Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Tura Turizm geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

- Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

 TUR TARİHİ     22/09/2019   8GECE  9GÜN

6.900 TL

0322 351 03 61

0544 351 03 61

Kampanyalı fiyattan yararlanmak için bilgilerinizi girin, sizi hemen arayalım!!!