MİLANO - NİCE - MARSİLYA TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE (BGY- MRS)

PROGRAM

Milano - Nice - Marsilya Turu Pegasus Havayolları İle (BGY- MRS)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)- Bergamo (BGY) / Marsilya-Istanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

3*-4* otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Şehirler arası transferler

Panoramik Milano, Nice ve Marsilya şehir turları

Şehir vergileri

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

1.Gün  İSTANBUL - BERGAMO - MİLANO

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08:00’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1211 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:.20’de Bergamo’ya uçuş.  Yerel saat ile 11:10’da varış ve panoramik Milano şehir turu. Turumuzda şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’ görülecek ve 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’ ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris’teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000’i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Serbest zamanınızda modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Şehir turu sonrası otelinize transfer ve geceleme.

2.Gün   MİLANO

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como Gölü & Outlet & Lugano Gölü (İsviçre) turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuzda Alpler’in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Ardından dünyaca ünlü markaları bulabileceğiniz outlette alışveriş imkanı. Outlet ziyareti ardından Alpler’in eteklerinde bulunan İsviçre’nin en şık ve varlıklı göl kasabalarından bir tanesi olan Lugano’ya hareket. Fotoğraflamaya doyamayacağınız göl kenarındaki cafeleri ile meşhur olan doğa harikası turumuzun ardından Milano’ya dönüş ve otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3.Gün MİLANO-NİCE 

Sabah kahvaltısının ardından Nice’e hareket. Güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Cenova turu. (35 Euro).  Turumuz  Cenova liman bölgesi ile başlıyor. Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna görülecek yerler arasındadır. Ardından Nice’e hareket ediyoruz. Tur ardından Nice’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelinizde.  

 4.Gün   NİCE

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan St.Paul de Vence ve Cannes turuna katılabilirler (60 Euro). Turumuzda sanat galerileri ve benzersiz coğrafyası ile St.Paul de Vence gezimizin ilk durağı. Ardından dünyaca ünlü film festivaline ev sahipliği yapan Cannes şehrine gidiyoruz. Fransız Rivierası’nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları gezdikten sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleceke olanMonaco / Monte Carlo turuna katılabilirler (75 Euro).  Turumuzda Vatikan'dan sonra Dünya'daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliği ile gösterişli casinoları ve renkli gece hayatıyla Avrupa’nın en ışıltılı noktalarından biri olan Monte Carlo ziyaret edilecektir. Trafiğin durumuna göre, yine dönüş yolu üzerinde değişik manzaralarla seyahat ederek, akşam saatlerinde Nice’e dönülecektir. Geceleme otelimizde.

5.Gün NİCE – MARSİLYA

Sabah kahvaltısının ardından Nice’ten ayrılıyor ve Marsilya’ya doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Grasse-St.Tropez (50 Euro) turuna katılabilirler. Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesindeki Fransa’nın parfüm başkenti olan Grasse' e doğru hareket ediyoruz. Tarihi merkezde verilecek serbest zamanın ardından 1950’lerde Brigitte Bardot’un ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmi ile Avrupa’nın ilgisini üstüne çektikten sonra, sosyetenin göz bebeği olan Saint-Tropez'e hareket ediyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turunda. 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır.  Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelinizde.  

 1. GünMARSİLYA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından Marsilya havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1126 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:50’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 19:00’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 KONAKLAMA OTELİ İtalya Fransa - 3 ve 4* Oteller

İtalya Fransa - 3 ve 4* Oteller

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
17.07.2019-22.07.2019Oda Kahvaltı - 499,00 EUR 659,00 EUR 499,00 EUR

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmeti Bedeli Zorunlu Değil 120,00 EUR 120,00 EUR 120,00 EUR
REZERVASYON YAP

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans"">Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile
 • İstanbul(SAW)- Bergamo (BGY) / Marsilya-Istanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak
 • biletleri
 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans"">Havalimanı vergileri
 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans"">3-4 otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans"">Havalimanı-otel-havalimanı transferlerimargin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">Şehirler arası transferler
 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans";mso-ansi-language:IT">Panoramik Milano, Nice ve
 • Marsilya şehir turları
 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans"">Şehir vergileri
 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans"">Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • margin-bottom:0cm;margin-left:0cm;margin-bottom:.0001pt;mso-add-space:auto;
 • text-indent:0cm;mso-list:l0 level1 lfo1">font-family:"Average Sans"">Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti (120 Euro)

Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 Opsiyonel turlar

Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

Genel Şartlar

 TUR TARİHİ     28/08/2019   5GECE  6GÜN

549 EUR

0322 351 03 61

0544 351 03 61

Kampanyalı fiyattan yararlanmak için bilgilerinizi girin, sizi hemen arayalım!!!