FENOMEN AVRUPA TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE 7 GECE ( BCN-ORY)

PROGRAM

Fenomen Avrupa Turu Pegasus Havayolları İle 7 Gece ( BCN-ORY)

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

v  Pegasus Havayolları ile S.Gökçen HL (SAW) – Barcelona (BCN) / Paris (ORY) – S.Gökçen HL (SAW) gidiş dönüş uçak bileti

v  Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,

v  3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde 7 gece oda kahvaltı bazında konaklama,

v  Havalimanı – otel – havaalanı transferleri,

v  Paris, Cenevre, Milano, Nice ve Barcelona ‘da panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri

v  İstyatur profesyonel rehberlik hizmetleri

v  Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir)

v  TÜRSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

 1. Gün İSTANBUL – BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.00’da hazır bulunulması sonrasında gerçekleştireceğiniz bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1091 sefer sayılı uçuş ile saat 10.00’da Barcelona ‘ya hareket. Yerel saat ile 11.40’da Barcelona ‘ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu. Turumuzda Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, Plaza De Espana görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Barcelona Lokal Mahalleler Gece Turumuzu (30 Euro) gerçekleştiriyoruz. Gece turumuzda Barcelona Katedrali, gotik mahalle, Belediye Binası, Plaza Real ışıklar altında başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası geceleme otelimizde.

 1. Gün BARCELONA –(Barcelona Fenomenleri) - (Flamenco)

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak Barcelona Fenomenleri Turu (55 Euro).

Bu turumuzda Sagrada Familia ve Park Guel (panoromik ve fotoğraf molası ile) Casa Mila, Casa Battlo, Passeig de Gracia’yı, Barcelona limanına hakim olan Montjuik Tepesi, Barcelonetta ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır .Sonrasında rehberinizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olanFlamenco Show Turu(55 Euro) Dansın dile geldiği show Flamenco; alt sınıfın, üst sınıfa olan haykırışı olarak da biliniyor. Bu keyifli turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlemek üzere serbest saatler.

3.Gün BARCELONA – NICE – (Cannes Turu)

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Nice’ e doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cannes Turu (40 Euro) turuna katılabilirler. Fransız rivierasının en ünlü şehirlerinden Cannes lüks yaşamın doruk noktasıdır. Öncelerde bir balıkçı kasabası olan Cannes, günümüzde Avrupa’ nın en popüler destinasyonlarından biri haline gelmiştir. Her yıl mayıs ayında düzenlenen Cannes Film Festivali şehrin en önemli tanıtım ve turizm unsuru haline gelmiştir. Bu aylarda Cannes sokaklarında dünyaca ünlü yıldızları görebilirsiniz. Cannes şehri Cannes koyunda bulunmaktadır, turumuz esnasında Cannes sahili boyunca yürüme fırsatı bulacağız, Festivaller Sarayı, yat limanı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi Nice ‘e varışımızda yapacağımız şehir turumuz esnasında; Promenes Des Anglais caddesi, Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 1. GünNICE –(Monaco & Monte Carlo) – MİLANO

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Milano’ ya doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz esnasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olanMonaco & Monte Carlo turuna katılabilirler (50 Euro). Sembolik bir ülke olan Monaco’da otobüsten indikten sonra kayaların içlerine oyulmuş yürüyen merdivenler ve asansörler ile yukarı çıkarak kayalar üzerine inşa edilmiş Saray bölgesine geleceğiz. Burada Monaco Lisesi, I.Albert Müzesi, Kraliyet Bahçeleri ve Saray Bahçesi göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra başka bir bölgede yer alan Monaco’nun başkenti Monte Carlo’ya, Casino Meydanı’na geçiyoruz. Son model arabalar, dünyanın en lüks ve pahalı otellerinin yer aldığı bu meydanda ister bir kafe ya da restorana oturup vakit geçirebilir, isterseniz meydanın en merkezi yerinde yer alan Amerikan Oyunları Salonunda şansınızı deneyebilirsiniz. Bu kumarhaneye giriş ücretsiz olup, belli bir miktarda fiş alma ve oynama zorunluluğu yoktur. Tur bitimi Milano’ya haraket. Varışımızda yapacağımız şehir turu esnasında Milano’nun ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 1. GünMİLANO –(Aosta Vadisi ve Mont Blanc) – CENEVRE

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel otobüsümüz ile İsviçre’nin en önemli metropolü olan Cenevre’ye doğru yola çıkıyoruz. Yolcuğumuz esnasında dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Aosta Vadisi ve Mont Blanc turuna katılabilirler (40 Euro). Yerleşimin tarih öncesi zamanlarda başladığı Aosta MÖ 11 yılından sonra Roma İmparatorluğu'nun bölgesi olan, Yeşil Alpler' in baş şehri ilan edilmiş. Bu nedenle şehir, eski Roma kalıntıları, kiliseler, antik kaleler ve büyüleyici müzeler ile dolup taşmaktadır. Aosta, tarihi ve kültürel yapılarını çevreleyen Alp dağları arasında, doğa harikası bir görünüme sahiptir. Burada yapacağımız gezinin ardından Aosta’ yu geride bırakarak Mont Blanc’ a doğru yola çıkıyoruz. Mont Blanc Alpler'in ve Avrupa'nın en yüksek dağıdır. Dağın zirvesi, yüksekliği 2.440 m yamaçları 28 metreye ulaşan kalınlıkta buz ile örtülüdür. Mont Blanc’ a vardığımızda gerçekten nefes aldığınızı hissedecek, dağın büyüleyici manzarasını resmetme imkanımız olacak. Tur bitimi Cenevre’ye hareket varışımızda yapacağımız panaromik şehir turu esnasında Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Rousseau Adası, Birleşmiş Milletler Binası ve Eski Şehir ile 5 ton ağırlıgında, şehrin sembollerinden 12 metre yüksekliğindeki tahta sandalye görüleceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 1. GünCENEVRE –(Dijon Turu) – PARİS

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz yolculuğumuz esnasında ekstra olarak düzenlenecek olan Dijon Turu‘na katılabilirler (35 Euro). Hardalı, dünya çapında ünlü şarapları ve Baykuş figürleri ile meşhur şehirde yapacağımız gezi esnasında Rue Verrerie, Rue Chaudronnerie ve Rue Vannerie caddeleri, Düklük Sarayı ve Musa Kuyusu göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş için ayrılan serbest zamanın ardından Paris’e doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız şehir turu esnasında görkemli meydanlarında yürüyecek, Opéra Binası, Vendome Meydanı, 365 sokak lambasıyla süslenmiş Concorde Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi’nin zarafet içindeki şıklığına birlikte tanık olacağız. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 1. GünPARİS –(Paris Fenomenleri veya Disneyland) – (Romantik Paris Gece Turu)

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Fenomenleri turumuza katılabilirler (75 Euro) veya Disneyland Turu (120 Euro çift park). Paris Fenomenleri turumuzda, şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Fransa'nın sembolü olan Eiffel Kulesi'nin ikinci katına çıkarak başlıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine nehri gezisine çıkıp Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine nehrinin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacağız. Son olarak şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle semtinden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré-Coeur' ü (Adaklar Kilisesi) gezdikten sonra, ressamlar meydanında portrenizi yaptırmak için serbest zamanımız olacaktır. Opera binasını gördükden sonra turumuz sonbulacak. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turumuza katılabilirler (25 Euro). Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görecek, tüm dünyanın en tanınmış Champ Elysees (Şanzelize) caddesini ışıklar altında büyüleyici atmosferinde dolaşma fırsatı bulacağız. Tur bitiminde otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 1. Gün PARİS– İSTANBUL

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sunulacak serbest zamanın ardından rehberimizin bildirdiği saatte özel aracımız ile havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ’nın PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile 16:05’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21:35’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na hoş geldiniz.

 KONAKLAMA OTELİ Barcelona 4* Oteller vb.

Dönem / Pansiyon İndirim 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak
12.07.2019-19.07.2019 - 649,00 EUR 899,00 EUR 649,00 EUR
26.07.2019-02.08.2019 - 649,00 EUR 899,00 EUR 649,00 EUR

Ek Hizmetler

Ek Hizmet Durum Kişi Başı Çocuklar Bebek
Vize Hizmet Bedeli Zorunlu Değil 120,00 EUR 120,00 EUR 120,00 EUR
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 15,00 EUR 15,00 EUR 15,00 EUR
Seyahat Sigortası Zorunlu Değil 30,00 EUR 30,00 EUR 30,00 EUR
Avantaj Paket Zorunlu Değil 240,00 EUR 240,00 EUR 240,00 EUR
Adana İç Hat Bağlantı Ücreti Zorunlu Değil 110,00 EUR 110,00 EUR 110,00 EUR
REZERVASYON YAP

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

v  Vize ücreti ve servis bedeli

v  Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

v  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

v  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

v  Panoramik şehir turlarında müze ve ören yerleri girişleri,

v  İsteğe bağlı şoför bahşişleri

v  İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası

Genel Şartlar

 • Avantajlı Ekstra Tur Paketi ve
 • Dahil Olan Geziler:"Arial Narrow",sans-serif;mso-bidi-font-family:"Segoe UI";color:red"> 295 Euro
 • yerine 240 EURO !!!
 • mso-bidi-font-family:"Segoe UI"">Dijon (35 €) + Aosta Vadisi Mont Blanc (40 €)
 • + Cannes Turu (40 €) + Monaco&Monte Carlo (50 €) +
 • mso-bidi-font-family:"Segoe UI"">   +
 • Barcelona Fenomenleri (55 €) + Paris Fenomenleri (75 €)

 TUR TARİHİ     21/09/2019   7GECE  8GÜN

629 EUR

0322 351 03 61

0544 351 03 61

Kampanyalı fiyattan yararlanmak için bilgilerinizi girin, sizi hemen arayalım!!!