DUBAİ TURU FLY DUBAİ HAVA YOLLARI İLE 3 GECE

PROGRAM

Dubai Turu Fly Dubai Hava Yolları İle 3 Gece

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Flydubai Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL (SAW) – Dubai (DXB) – Sabiha Gökçen HL (SAW) uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

Havalimanı karşılama hizmeti ve havalimanı – otel – havalimanı transferleri

Tercih edeceğiniz otel kategorisinde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Türkçe yerel rehberlik hizmeti (sadece katılımcı sayısına bağlı olarak gerçekleşen ekstra turlarda dahildir)

1.Gün İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce (uçuş hareket tarihinden bir önceki akşam 22:30) gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları’nın FZ/754 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.20 ’de Dubai ‘ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 06:50 ’de Dubai ‘ye varış. Havalimanında gerçekleştirilecek karşılama sonrasında otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman.

Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte öğleden sonra yerel rehberinizin belirleyeceği saatte ekstra olarak Eski & Yeni Dubai ve Akşam Yemekli Tekne Turu (75 Euro). Petrol öncesi ve sonrası Dubai ‘yi gözlemleyebileceğimiz turumuzda ilk olarak, yapımı 7 yılda tamamlanan ve 2008 yılında açılan, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan ve yapımında dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılan Palmiye Adası ‘nı ve “Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Sauk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ederek başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında ilk olarak Dubai ‘nin ikonik simgesi haline gelen Burj Al Arab oteli ve sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ‘da fotoğraf molaları vereceğiz. Burj Khalifa At The Top ‘a çıkmak isteyen misafirlerimiz biletlerini, daha önceden bildirmek sureti ile rehberimizden temin edebilir (35 Euro). Ardından Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarı, Altın ve Baharat Çarşısı ‘nı ziyaret ettikten sonra akşam yemekli (açık büfe) Dubai Tekne Turu. (soft içecekler dahildir). Tur sonrasında otelimize transfer.

2.Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Dubai Müzesi ve Çöl Safarisi Turu (75 Euro) (açık büfe akşam yemeği & barbekü ve soft içecekler dahildir) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Dubai ‘nin en eski yapısı olarak bilinen El Fahidi Hisarı içinde yer alan Dubai Müzesi ‘ni ziyaret ediyoruz. Bedevi hayatını ve geçim kaynaklarını, gündelik yaşamda kullandıkları eşyaları, kıyafetleri, savaş aletlerini görebileceğimiz müze ziyareti sonrası, eski yaşam yerleri olan ve müze ziyaretinde gördüklerimizi canlı gözlemleyebileceğimiz çöldeki Bedevi kampına 4x4 ciplerle hareket. Burada düzenlenecek olan eğlence eşliğinde, açık büfe akşam yemeği & barbekü, Hint kınası, deve gezintisi, nargile ve otantik Arap kıyafetleri ile Bedevi hayatını görecek ve fotoğraflayacağız. Tur sonrasında otele dönüş.

  1. GünDUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra düzenlenecek olan Abu Dhabi Turu & Dubai Mall ve Fountain Show (75 Euro). 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi gezimiz esnasında Yas Island, Saadiyat Island, Sheikh Zayed Camii, Hurma Pazarı, Heritage Köyü görülecek yerler arasındadır. Sonrasında dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall ‘a hareket ediyoruz. Işık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Tur sonrası otele transfer.

4.Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman.

Otelden çıkış işlemleri sonrasında yerel rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Flydubai Havayolları ‘nın FZ 751 sefer sayılı uçuşu ile 16:45 ‘de İstanbul ‘a hareket. TSİ 20:35 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

 KONAKLAMA OTELİ 5* M Gallery Hotel by Sofitel Bur Dubai vb.
 KONAKLAMA OTELİ 5* Hilton Dubai Creek vb.
 KONAKLAMA OTELİ 5 * Hilton Dubai Jumeirah vb.

REZERVASYON YAP

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Flydubai Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL (SAW) – Dubai (DXB) – Sabiha Gökçen HL (SAW) uçak bileti,
    Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
    Havalimanı karşılama hizmeti ve havalimanı – otel – havalimanı transferleri
    Tercih edeceğiniz otel kategorisinde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,
    Türkçe yerel rehberlik hizmeti (sadece katılımcı sayısına bağlı olarak gerçekleşen ekstra turlarda dahildir)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Dubai vizesi ücreti (100 Euro) (Paket tur seyahat sürecince geçerlidir ve tek girişlidir. Vize geçerlilik süresi uzatılamaz)
(BAE ‘de Cuma ve Cumartesi tatil günleridir) (Yeşil pasaporta vize uygulaması bulunmamaktadır)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
Uçak içi ikramlar
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
Müze ve ören yerleri girişleri,
Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€-5€ arası değişen konaklama vergileridir)
İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

                                                                    TUR TARİHİ     13/09/2019   3GECE  4GÜN

4.315 TL

0322 351 03 61

0544 351 03 61

Kampanyalı fiyattan yararlanmak için bilgilerinizi girin, sizi hemen arayalım!!!