Hakkımızda

Airbilettour Adana bölgesinde faaliyet gösteren Murat Palut Travel markasıdır. Online uçak ileti sektöründe airbilettour markası ile faaliyetlerimizi sürdürmekte 2012 yılından itibaren markamızı airbilettour olarak daha hızlı ve uygun fiyat ile uçak bileti temin etmenin yanında tüm dünyada faaliyetlerini sürdüren bir web sayfası hedefimizi gerçekleştirmek için markamızı Globalleştirdik.

 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Dijital alt yapımızı her gün  daha da güçlendiriyor, geliştiriyoruz. TURSAB güvencesiyle verdiğimiz hizmetlere her gün yenisini ekleyen airbilettour, Türkiye de acentelere özel uçak bileti, otobüs ve ido bileti konusunda yazılım alt yapımızı siz en uygun fiyata en iyi imkanlarla ulaşabilin diye her an yeniliyoruz.  Acente olarak, en güncel dijital altyapıyı  sizlere sunmak en önemli hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.

 

 

airbilettour Kurumsal İç ve Dış hat uçak bilet rezervasyonlarını, dünyanın en hızlı ve en güvenilir olan Amadeus rezervasyon sistemi üzerinden online gerçekleştiren acentemiz, müşterilerimizin en son sistem bilet rezervasyon işlemlerini tamamlamaktadır.

 

Biletlerinizi zaman ve maliyet tasarrufu ederek almanızı sağlayan sistemimiz ile, cep telefonlarınıza SMS veya mail adreslerinize kısa sürede ulaştırıyoruz. Acentemiz tüm uluslararası hava yollarının biletlerinin teminini sağlamaktadır. Bunun yani sıra tüm yerel hava yolu şirketlerimizin de satış acentesidir. Mevcut ürün yelpazesinin dışında, her geçen gün kendini yenileyen profesyonel ekibimiz sizin beklentileriniz doğrultusunda Alternatif Seyahat programları üreterek, organizasyonu ‘’Size Özel’’ kılmaktadır.

 

Saatlerce süren tren, otobüs ve araba seyahatlerinden bunalıyor, gideceğiniz şehre hızlı ve çok daha güvenilir şekilde ulaşmak istiyorsanız en uygun seçenek, hava yollarını kullanmak. Geçtiğimiz yıllarda seyahatiniz için hangi hava yolunun daha uygun ve ekonomik olduğunu bulmak çok zaman alıyordu.

 

Artık uçak bileti satın almak için birçok siteyi gezmenize gerek yok!

 

airbilettour.com gelişmiş uçak bileti rezervasyon sistemiyle uçak bileti harcamalarınızda ciddi oranlarda düşüş sağlayabilirsiniz. airbilettour.com’un uçak bileti sistemi sayesinde iç yada dış hatlara yapacağınız yolculuklarınızda en ekonomik ve ucuz uçak biletini bulmak çok rahat ve kolay. En güvenilir sistem ile uygun fiyata yurt dışı/yurt içi uçak bileti sistemimizi görmek için buraya tıklamanız yeterli 

 

Sistemimiz sayesinde yurt dışı uçuşları ve yurt içi uçuşları tüm dünya hava yolları seçenekleri arasından güncel olarak bilet fiyatlarını görme ve online olarak satın almanıza imkan veriyor. Böylece yurt içi ucuz uçak bileti ve yurt dışı ucuz uçak bileti ne en kısa sürede ulaşmış oluyorsunuz.

 

Türk Hava Yolları (THY), Atlas jet, Sun Express, Pegasus, Onurair, Anadolujet bilet fiyatları ve Dünya genelindeki 450 hava yolu şirketinin en uygun uçuşları hakkında fikir edinebilir ve online yada telefon desteği ile satın alabilirsiniz.

 

Siz sadece kalkış yapacağınız hava alanını ve ulaşmak istediğiniz  hava alanını tarihleriyle sistemimize girerek Türk hava yolları, Sunexpress, Atlasjet, Anadolujet, Pegasus, Onurair uçak bilet fiyatlarını ve uçak tariflerini görebilirsiniz.Gelismis sistemimiz sayesinde biletinizi satin alirken firmanin vermis oldugu Çocuk,bebek yada 65 yas üstü gibi çesitli indirimlerden faydalanarak Bütçenize uygun uçak bileti online uçak bileti rezervasyonunuzu yaptirabilir ve online bilet satin alabilirsiniz.

 

SEYAHAT HİZMETLERİMİZ

2012 yılından bu yana, Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentası belgesiyle Çukurova bölgesinde sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

 

Faaliyetlerimiz arasında, yurt içi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel ve tatil köyü rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Size özel hazırladığımız ve sürekli güncellediğimiz tur hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki başlıklara tıklamanız yeterli…

Yurt içi kültür turlarımız Yurt dışı kültür turlarımız Balayı turlarımız Croise/Gemi Turlarımız Okul Turlarımız

 

KURUMSAL SEYAHAT DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ

Kurumsal firmalarımız için uçak biletini satın almak ve takibini yapmanın başlı başına bir iş ve personel gerektirdiğini, danışmanlığını yaptığımız firmalardan çok iyi biliyoruz.

Firmanızın ihtiyaçlarını tespit ederek firmanıza özel kurumsal ekibimizden firmanıza özel satış sorumlusu görevlendiriyoruz. Bilet Alım işlemlerinizi ayni personel üzerinden yürüttüğünüz için seyahat planlamalarınız daha güvenli bir hale geliyor.  Ayrıca uçak biletlerinizi internet sayfamızdan yada sizlere 7/24 hizmet veren personelimiz aracılığı ile temin edebiliyorsunuz.

Adana Bölgesinde İnternet Sitesi Üzerinden Uçak Bileti ve Otobüs Bileti Satışı Yapan Bir Kaç Firmadan, Biri Olmak Gurur Verici

 

Güvenli ve Hızlı Çözüm Ortağınız olarak Misafirlerimize Hizmet Etmek İçin Varız

TURSAB Üyesi Murat PALUT Seyahat