tba_admin

21 Ağustos 2019

Yorum yapılmamış

Eylülde yollara düşmek, ruhen arınmak ve dinginleşmek için her zaman iyi bir seçenek. Ne de olsa eylülde gezilecek yerler, gidilecek rotalar bir başka…

Hala bronzluk veren ılık güneş, sakinlik veren dalga sesleri ve kalabalığın daha az olduğu kuytu köşeler, yaz bitiyor diye üzülmemizin önüne geçer.

Ayrıca tüm yazı çalışarak geçirmiş ve tatil yapmak için henüz fırsat bulamamış olabilirsin. O yüzden eylülde gezilecek yerleri arıyorsan doğru noktadasın.Biz airbilettour.com olarak en iyi rotaları en uygun uçak biletlerini ve en uygun tatil otellerinin rezervasyonlarınızın adresi airbilettour.com‘da

Hem Türkiye’deki hem de yurt dışındaki güzergahlar ve harikulade rotalar seni bekliyor.

O halde bunaltıcı sıcakların etkisini yitirdiği, ucuz tatil seçeneklerinin çekicileştiği keyifli zamanlara hoş geldin diyelim ve “Eylülde nereye gidilir acaba?” diye düşünmenin önüne geçelim.

Hazırsan başlayalım, yolları fethedelim.

DATÇA’DA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ KAZAN

Eylülde denize girilecek yerler için ilk önerimiz Datça. Coğrafi olarak Güneybatı Ege’de yer alan Datça, Muğla’ya bağlı bir ilçe. İrili ufaklı 52 tane koya sahip Datça’da, gözlerini kapattığın an esen serin rüzgarla beraber rüyalara dalabilir, masmavi denize karşı tüm dünyadan soyutlanabilirsin.

Datça’ya gidebilmek için mutlaka airbilettour.com adresini ziyaret edip buradan otel rezervasyonlarınızı uçak biletleriniz alıp datça’ya yolculuğa başlayalım…

Büyük şair Can Yücel ile özdeşleşmiş bu masalsı diyar, hem denize girmek hem de kafa dinlemek için gidilecek yerlerin başında geliyor.

Ayrıca burada seni sadece muhteşem mavilikte bir deniz beklemiyor. Datça ve civarı, tarihe ışık tutan antik kentleri, tarihi yapıları, kültürel dokusu ve eşsiz mutfağıyla da hayli çekici bir güzergah.

DATÇA ile ilgili görsel sonucu

 

Side: Antalya’nın Vazgeçilmezi

Side: Antalya’nın Vazgeçilmezi ile ilgili görsel sonucu

Yaz aylarında Antalya ve civarında hava sıcaklığı 35 dereceleri buluyor, dayanılmaz bir hal alabiliyor. Eylül ayından itibaren ise bu sıcaklıklar düşüşe geçmeye başlıyor. O yüzden Antalya ve çevresinin de en güzel zamanları eylül ayında oluyor.

Antalya’ya En uygun gitmek için airbilettour.com’u ziyaret edip online uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Antalya’nın vazgeçilmezi konumundaki Side, eylülde denize girebileceğin bir başka nokta. Antalya’nın 80 km doğusunda bulunan Side, tarihi bir yarımada konumunda. Antik dönemlerde çok önemli bir liman ve ticaret kenti olan bölge, günümüzün en popüler tatil lokasyonlarından biri olarak önümüze çıkıyor.

Side’de en uygun otellerinizin yerini ayırttırın biz airbilettour.com olarak Side’de konaklamak için otel rezervasyonlarınızı airbilettour.com’dan veya Adana küçüksaat şubemize gelerek profesyonel çalışanlarımızdan Side’de konaklamak için en uygun otel rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Side’nin tadı eylülde çıkar, bizden söylemesi…

Bodrum: Ege’nin İncisi

Adana’dan Bodrum‘a en uygun uçak biletlerinizi airbilettour.com adresinden çok kolay ve çok güvenli alışveriş yapabilirsiniz..

Bodrum, adına şiirler yazılmış güzellikte ve çekicilikte bir yer. Bodrum denildiğinde zihinlerde hemen beyaz taş evler, mavi kapılar, pencereler, huzurlu gün batımları ve sıcak insanlar canlanıyor ne de olsa!

Bodrum’da tatilin keyfini çıkarmak için öncelikle size önereceğim yer airbilettour.com’dur çünkü buradan Bodrum’da en uygun uçak biletlerinizi satın alabilir en uygun otel rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Ege’nin incisi diyebileceğimiz Bodrum, eylülde denize girilecek yerlerden biri olarak dikkat çekiyor. Burada deniz, kum, güneş ve gece hayatını eylülde de doyasıya yaşayabilirsin.

Bodrum: Ege’nin İncisi ile ilgili görsel sonucu

Biz airbilettour.com olarak en iyi rotaları en uygun tatil köylerinin profesyonel müsteri danısmanlarımızla bütçenize uygun tatil köylerinde konaklayabilirsiniz sizde Eylül ayı rotasından yola çıkacaksanız öncelikle airbilettour.com’a girip rotanızı ayarlayıp yola öyle çıkın airbilettour.com’da en uygun uçak biletlerinizi otel rezervasyonlarınızı ve tranferlerinizi en uygun şekilde yapabilirsiniz….

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir